Brýlové čočky

Našim zákazníkům nabízíme širokou nabídku dioptrických, slunečních a ochranných čoček, lišících se vlastnostmi, materiálem i cenou tak, aby si u nás mohl vybrat každý. Dodáváme brýlová skla značek ESSILOR, ZEISS, RODENSTOCK, NIKON, HOYA, OPTIKA ČIVICE, OMEGA OPTIX, ...

Výběr vhodných korekčních skel je dán refrakční vadou oka zákazníka, typem obruby a požadavkem na kvalitu. V dnešní době existují různé druhy brýlových čoček pro konkrétní potřeby zákazníků - jejich pracovní náplň a zvyky. Můžete tak mít brýle pouze na dálku nebo na blízko, pohodlnějším řešením však bývají brýle multifokální, které umožňují ostré vidění na všechny vzdálenosti současně. Pracujete-li na počítači, máte možnost využít brýlových čoček pro práci s počítačem. Který druh čoček je pro Vás vhodný, Vám rádi doporučíme.

 

EYEDRIVE® INOVACE PRO ŘIDIČE

Řiďte bezpečně a nechte své oči odpočívat. Brýlové čočky EyeDrive® perfektně splňují požadavky, které na nás klade řízení automobilu. S ostrým obrazem a širokým zorným polem se do cíle své cesty dostanete bezpečně a v klidu, bez rušivého oslňování.

NOVÁ ÚROVEŇ V TECHNOLOGII BRÝLOVÝCH ČOČEK
EyeDrive® s technologií Reflect Control je inovací srovnatelnou s vývojem elektrických vozidel v automobilovém průmyslu.
Tento zcela nový segment byl speciálně navržen pro jasné vidění bez námahy přes den i v noci – perfektní řešení pro všechny řidiče.
Všude, kde brýlové čočky s antireflexní povrchovou úpravou narazí na své hranice, dokazuje EyeDrive® své výjimečné kvality,
a to zejména v noci nebo za špatného počasí. EyeDrive® splňuje potřebu každého řidiče a to i v případě, že řidič nenosí brýle s dioptrickými hodnotami.

 

auto.jpg

 [1] Noční odrazivost až o 90 % nižší než u plastových čoček bez antireflexní vrstvy (index 1,6).

KOMFORTNÍ OCHRANA PŘED SLUNCEM S TECHNOLOGIÍ Transitions® XTRActive®

Transitions® XTRActive® jsou fotochromatické brýlové čočky, které se aktivují i za čelním sklem automobilu. Technologie se perfektně přizpůsobuje světelným podmínkám a umožňuje dosáhnout 50% zabarvení, dokonce i ve vozidlech. Tato aktivace umožňuje přesné vidění i na nejostřejším slunci a na špatně osvětlených cestách, např. v tunelech nebo v zalesněných oblastech.  Díky tomu nemusejí uživatelé brýlových čoček Transitions® XTRActive® měnit brýle za volantem a můžou se soustředit na silnici před sebou.
Brýle Transitions® XTRActive® jsou ideální pro řízení v noci. Kombinují optimální ochranu před oslněním v noci s pohodlnou ochranou před sluncem během dne.

 TRN.jpg

 

Partneři webu: