Partneři

Essilor

Essilor RGB 3Společnost Essilor je světový leader ve vývoji, výrobě a individuálním přizpůsobování brýlových čoček. Essilor je aktivní na 5 kontinentech, nabízí širokou paletu brýlových čoček pro korekci myopie, hypermetropie, presbyopie a astigmatismu.

NAŠE MISE: ZLEPŠIT KVALITU VIDĚNÍ

80% všech informací o našem okolí získáváme prostřednictvím zraku. Kvalita vidění je pro náš život zásadní a to zejména díky náročným požadavkům, které přináší současný moderní životní styl: práce s počítačem, řízení automobilu, sportovní aktivity atd. Téměř polovina populace v průmyslově vyspělých zemích nosí brýlové nebo kontaktní čočky. Dosažením 40. roku života se každého z nás začne dotýkat přirozené snížení kvality vidění s názvem presbyopie, kterou je potřeba včas a důkladně řešit.
Zvyšování věku obyvatel a ekonomický vývoj rozvíjejících se zemí, způsobují neustálý růst optického trhu. Zvyšující se počet lépe informovaných zákazníků, očekává ještě efektivnější řešení ušitá přesně na míru potřebám jejich každodenního života.

Essilor, největší světový výrobce brýlových čoček, zastává svou pozici díky:

  • Neustálému zdokonalování svých vysoce kvalitních produktů, podporovaných velkou aktivitou v oblasti vývoje a výzkumu
  • Značkám produktů (Varilux, Crizal, Airwear), které se staly univerzálním standardem kvality a technických inovací
  • Týmu, který vytváří spolupráci dělením se o znalosti a zkušenosti, které jsou ve světě často unikátní
  • Úzkou spolupráci se všemi "hráči" v optickém průmyslu

NAŠE PRODUKTY: NEUSTÁLE VYSOKÁ INOVACE

Varilux logo new BW ceskycomputer
Brýlová čočka značky Varilux zaručuje nositeli přirozené a kvalitní vidění na všechny vzdálenosti – na čtení, na počítač a do dálky. Samozřejmostí je přirozený přechod mezi jednotlivými vzdálenostmi a rychlé a snadné přivyknutí. Varilux je nejlepším řešením pro korekci presbyopie.
Mezi značky Varilux patří také brýlová čočka Computer, která vám zajistí pohodlné a zdravé vidění při práci s počítačem.

CRIZAL ProzijteCRIZAL-uvCRIZAL SUN
Brýlová čočka Crizal Vám zajistí dokonale jasné vidění!
Zamezuje nepříjemným odleskům při práci na počítači nebo při řízení v noci (antireflexní úprava) a eliminuje další nepřátele jasného vidění, jako jsou nečistoty, prach, škrábance a kapky vody.
Navíc nové brýlové čočky Crizal UV, i když jsou úplně čiré, vám poskytnou maximální ochranu proti UV záření.
Mezi brýlové čočky Crizal také neodmyslitelně patří řada barevných brýlových čoček Sun, které Vám zajistí maximální komfort a ochranu při pobytu na slunci.

Xperio logo
Brýlová čočka Xperio díky své polarizaci poskytuje dokonalé vidění i na přímém slunci.
Eliminuje nebezpečné oslňující odlesky a odrazy a tím zlepšuje čas reakce řidiče automobilu, proto jsou Xperia velmi vhodné při řízení. Tyto brýlové čočky Vám umožní čisté vidění a naprosto přirozené podání barev při slunečném počasí.

Airwear logo
Brýlová čočka Airwear byla vytvořena pro komfort a bezpečnost nošení. Tyto brýlové čočky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu a tím se stávají nerozbitné. Jsou vhodné pro celodenní nošení, na sport, na čtení nebo pro dokonalou ochranu očí Vašich dětí.

optifog
Nové brýlové čočky proti zamlžení!

Letáky ke stažení

pdfCrizal
pdfCrizal Transitions
pdfCrizal UV, Optifog
pdfVarilux Physio® 2.0
pdfXperio

Partneři webu: